Blisko trzydziestoletnie
doświadczenie 
wykwalifikowana kadra, zadowolenie Klientów oraz automatyzacja
Dowiedz się więcej
Doradztwo Podatkowe
"Przyrzekam, że jako doradca podatkowy będę wykonywać ten zawód kierując się dobrem swoich klientów, z całą sumiennością i rzetelnością, zgodnie z prawem i zasadami etyki zawodowej. Poznane w związku z wykonywaniem zawodu fakty i informacje zachowam w tajemnicy wobec osób trzecich".
Rota ślubowania doradcy podatkowego

W zakresie doradztwa podatkowego świadczymy nadzór nad prowadzonymi księgami, oferujemy konsultacje podatkowe oraz reprezentację przed organami podatkowymi.

W celu umówienia się na spotkanie i uzyskania porady z zakresu doradztwa podatkowego zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy
WIRTUALNE BIURO
Jeśli zakładasz firmę i potrzebujesz adresu do jej rejestracji - oferujemy usługę Wirtualnego Biura.
Oznacza to, że zaoszczędzisz na wynajmie powierzchni biurowej, otrzymasz skan dokumentu, który zostanie dostarczony na adres Biura, odbierzesz u nas korespondencję kierowaną do Twojej firmy oraz zyskasz adres w rozwijającej się części Wrzeszcza.

Panel Klienta Biura Wirtualnego – dostępny dla Klientów korzystających z naszych usług księgowych - sprawi, że na bieżąco będziesz mógł administrować swoimi sprawami z miejsca, w którym aktualnie się znajdziesz – potrzebujesz do tego tylko dostępu do Internetu.

Skontaktuj się z nami
Spółka Doradców Podatkowych HAGAW Gawrychowska i Wspólnicy Sp. k.
ul. Żeglarska 4, 80-273 Gdańsk
KRS: 0000593075, NIP: 584-04-54-361, Regon: 190395270
Design by KMProjekt.pl
Logowanie